Ճամբարակ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆԻ
ՃԱՄԲԱՐԱԿ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ ՀՈՂԱՄԱՍԸ ԵՎ ՆՈՒՅՆ ՀՈՂԱՄԱՍԻ ՎՐԱ ԿԱՌՈՒՑՎԱԾ ՇԻՆՈՒԹՅՈՒՆԸ /ՄԱՌԱՆ/ ՈՒՂՂԱԿԻ ՎԱՃԱՌՔՈՎ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով ՀՀ Կառավարության 18.05.2006թ. N 912-Ն որոշման 35-րդ կետի «դ» ենթակետի պահանջներով և հիմք ընդունելով Ճամբարակ համայնքի ղեկավարի 17.02.2025թ. թիվ 84-Ա որոշումը.
ՀԱՄԱՅՆՔԻ  ԱՎԱԳԱՆԻՆ  ՈՐՈՇՈւՄ  Է՝
1. Ճամբարակ համայնքի սեփականություն հանդիսացող, Գ․ Նժդեհի փող., 103/12 հասցեում գտնվող 0,00129 հա բնակավայրի բնակելի կառուցապատման հողամասը և նույն հողամասի վրա գտնվող օրինականացված 11.01 քմ ներքին և 12.9 քմ արտաքին մակերեսով մառանը ուղղակի վաճառքով տրամադրել քաղաքացի Ռուդիկ Սարիբեկյանին:
2. Քաղաքացի Ռուդիկ Սարիբեկյանը պարտավոր է Ճամբարակ համայնքի ֆոնդային բյուջե` 900185061034 հաշվեհամարին որպես հողի կադաստրային արժեք վճարել 4500 /չորս հազար հինգ հարյուր/ ՀՀ դրամ, իսկ շինության /մառան/ համար համայնքի վարչական բյուջե` 900185061232 հաշվեհամարին վճարել 20000 /քսան  հազար/ ՀՀ դրամ:
3. Որոշման ընդունման օրվանից 30 օրվա ընթացքում սահմանված վճարները չվճարելու դեպքում որոշումը համարվում է ուժը կորցրած:
4. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից: